ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ЛОГІСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2413-9998.2019.2(42).177159Ключові слова:
логістика, логістична діяльність, промисловий комплекс, національна економікаАнотація
У статті досліджено теоретичні аспекти логістичної діяльності у промисловому комплексі національної економіки. Досліджено та визначені характерні риси логістики у господарській діяльності промислового комплексу національного макроекономічного середовища. Обґрунтовано, що у сучасних умовах розвитку національного промислового комплексу логістика виступає як ефективний механізм оптимізації існуючих витрат та забезпечення підвищення результативності управління на відповідних рівнях. Сформовані основні підходи до визначення логістичної діяльності у промисловому комплексі національної економіки. Виокремлені основні складові логістичної системи у макроекономічному середовищі. Визначені фактори, які впливають на ефективність діяльності макрологістичної системи у промисловості країни. Доведено, що необхідність оптимізації потокових процесів пов’язана із значним зростанням потреб як у суспільстві, так й в промисловому секторі, а також в суміжних сферах, що забезпечується проникненням аспектів логістичної діяльності у відповідні сектори національної економіки.
Посилання
Borshch, V. I. & Sokolova, O. A. (2018). Innovatsiina model rozvytku ahropromyslovoho kompleksu Ukrainy [Innovative model of Ukrainian agricultural sector’s development]. Rynkova ekonomika: suchasna teoriia i praktyka. – Market economy: modern management theory and practice. Vol. 17, Issue 3 (40). Pp. 93-111. DOI: 10.18524/2413-9998/2018.3(40).148383 [in Ukrainian].
Maslennikov, Ye. I. (2016). Innovatsiina ekonomika : teoretychni ta praktychni aspekty [Innovation economy : theoretical and practical bases]. Kherson : Hryn D. S. [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Ринкова економіка: сучасна теорія і практика управління

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).