До питання про самодостатню мотивацію у сфері права.
DOI:
https://doi.org/10.18524/2413-9998.2014.1/1.179710Ключові слова:
мотивація, самодостатня мотивація, право, етичні емоціїАнотація
У статті досліджується проблема самодостатньої мотивації з точки зору психологічного вчення про право. Вивчаються характерні властивості етичних емоцій, окрема увага приділяється інтуїтивному праву. Робиться висновок, що гід- ність людини, її самостійність, її самовизначення утворюють у праві самодостатню мотивацію.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ринкова економіка: сучасна теорія і практика управління

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).